Zwroty

Polityka zwrotów i refundacji:

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 14 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować mnie o swojej decyzji poprzez złożenie jednoznacznego oświadczenia.

O swojej decyzji możesz mnie poinformować drogą mailową, pisząc na adres introwertyna@gmail.com

Po otrzymaniu przeze mnie wiadomości o chęci zwrotu towaru, zostanie Tobie wysłany adres, na który należy odesłać towar.

Zwrotu kosztów dokonam nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przeze mnie zwróconych towarów. Kwota zostanie pomniejszona o koszty wysyłki towaru. Wykorzystam ten sam sposób płatności, który został użyty przez Ciebie do złożenia zamówienia.

Warunki zwrotów:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni

  • Towar umieszczony jest w oryginalnym opakowaniu i nie nosi śladów użytkowania

Zwrotowi nie podlegają następujące towary:

  • Towary wykonane na zamówienie lub ściśle spersonalizowane..

  • Towary, które ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne lub higieniczne nie nadają się do zwrotu i po dostarczeniu zostały rozpakowane.

  • Towary, które po ich dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, zostaną nierozerwalnie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu. Decyzję o zwrocie podejmuję według własnego uznania.

Zwrot towarów

Klient ponosi koszty i ryzyko związane z odesłaniem towaru do mnie.

Towar należy wysłać na adres podany w wiadomości mailowej, którą wyśle w odpowiedzi na Twoje oświadczenie chęci zwrotu towaru.

Nie ponoszę odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w trakcie transportu zwrotnego. Z tego względu zalecam korzystanie z ubezpieczeń i usługi śledzenia przesyłek pocztowych. Nie mogę dokonać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymam towaru lub potwierdzenia przyjęcia przeze mnie przesyłki zwrotnej.

Kontakt do mnie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się ze mną drogą mailową na adres introwertyna@gmail.com.